creative t 2500 bass kabin yapımı resimli !!!

resimleri yayınlıyorum.

arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum...

hoparlör kabinini creative t 2500 modelinin subwoofer ölçülerinden milimetrik ölçülere göre alınıp yapıldı. dolayısıyla bu kabinin frekans eğrileri neyse bu kolonda aynı değerleri verir.sönümleme malzemesi olarak orjinal kabinin içinde dediğin malzemeden yok bende o yüzden koymadım bu ne işe yarar ?
anfi olarak ise 20 watt cıvarında bass filtreli bir anfi kullanmayı düşünüyorum.uydu olarakta yine creativenin sbs245 1+1 modelinin 20 wattlık anfili hoparlörü kullancam. umarım istediğim sonucu elde ederim...

arkadaşlar şimdi tek sorun 4 cm çapında orjinal hava portu bulmak . 12 cm uzunluğunda 1 mm kalınlığında bir port şu an ses güzel ama çok bass verdiği zaman porttan çıkan hava ses yapıyor.bunu ancak orjinal port takarak düzeltebilirim. sonra geriye sadece 20 watt gücünde 50 hz alçak geçiren band geçiren filtreli bir anfi yapmak.elinizde 20 watt çıkış gücüne sahip 4558 opamp entegreyle yapılan band geçiren filtreli bir anfi yapmak. sonra tamam diğer bir sorun ise kabinin rengi siyah olsun istiyorum.boyasam biyere değdiği zaman boya atıyor.kullandığım mdf ağaç kaplamalı olduğu için boya iyi tutmuyor.ben büyük 30 cm lik bass kabinlerindeki dış kısma kaplanan bezden kaplamak istiyorum.sizce nasıl olur ??

Paylaş

Diğer konular :