Sponsor Bağlantılar

+ Konu Cevaplama Paneli + Yeni Konu aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 2 ve 2

fiat albea sis farı modifiyesi, albea sis farı montajı rasimli anlatım konusu,

MODİFİKASYON - MODİFİYE - Kendi Modifiyeni Kendin Yap forumunda tartışılıyor.

...

SuSKuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SuSKuN isimli Üye şimdilik offline konumundadır SİTE KURUCUSU SuSKuN is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    10

Standart fiat albea sis farı modifiyesi, albea sis farı montajı rasimli anlatım

Sis farı 2 adet 128 TL
    Sol kapak 37 TL
    Sağ kapak 40 TL (sol ile sağ arasında ne fark var anlamadım. )
    Röle 14 TL
    Kablo 16 TL (Kdv siz fiyatlar)

Tofaş yedek parça satan birçok yere sormama rağmen bir türlü sis farı bulamamıştım(Parçacılarda hep aynı laf Elimizde yok geçende bitti getirtiriz....vb)

Sonunda Opar orjinal yedek parça satan bir yerde buldum.

Sis farı :40 TL ayaklar dahil(2 tane 80 TL)
    Sis kapakları:25 TL (2 tane 50)
    Yedek parça olarak 130 TL tuttu.

Yan Sanayi farlarda vardı 25 TL ye ama olduyken iyisi olsun dedim orjinal aldım.

SİS FARLARI:

FAR AYAKLARI:

FAR KAPAKLARI:

: MODİFİYE PARK fiat albea modifiye, modifiyeli albea, tuning albea

Bugün sabahta tanıdık bir oto elektrikçiye montajını yaptırdım.Orjinal gibi olsun diye Arka sis farı düğmesine bağlattırdım.Tesisat olmadığı için kablo çekildi.Aküden elektrik alındı motor bölmesindeki sigorta kutusunun yanına röle takıldı arkasından arabanın içindeki sigorta kutusunun oradan arka sis farı tesisatına bağlantı yapıldı.Sonuçta kısa farları yakıp arka sis düğmesine basınca ön ve arka sis lambalarının hepsi yanıyor.(Servise sordum onlarda arka sis farının düğmesine bağlantı yapıyorlarmış)kablo parası+röle+işçilik....vb.25TL tuttu.Sonuç olarak 155 TL sına maloldu.

Paylaş

Diğer konular :

2. Sponsor Bağlantılar

mecay_43 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Modifiyeci mecay_43 is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cevap: fiat albea sis farı modifiyesi, albea sis farı montajı rasimli anlatım

Selamlar hocam belirttiğiniz konu dikkatimi çekti. bendede fiat albea sole var taksicilik yapıyorum. sis farı taktırtıcam fakat detaylı bir bilgim yok.. acaba tel numaranızı bıraksanız sizden bir akıl alma fırsatım olabilir mi.. saygılarımla
    www.modpark.com

+ Konu Cevaplama Paneli + Yeni Konu aç