Sponsor Bağlantılar

+ Konu Cevaplama Paneli + Yeni Konu aç
Gösterilen sonuçlar: 1 ile 1 ve 1

volkswagen Bora, golf 4, passat yol bilgisayarı dili nasıl değişir türkce yapma konusu,

MODİFİKASYON - MODİFİYE - Kendi Modifiyeni Kendin Yap forumunda tartışılıyor.

...

Oryoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oryoda isimli Üye şimdilik offline konumundadır SİTE KURUCUSU Oryoda is on a distinguished road
    Tecrübe Puanı
    10

Standart volkswagen Bora, golf 4, passat yol bilgisayarı dili nasıl değişir türkce yapma

Arkadaşlar işlem için kkl409.1 kabloya ve programa ihtiyacımız var. Ben sitemizde Türkçeleştirilmiş wbh-diag programını kullandım. Bu linkten alabilirsiniz. İzzet SEZGİN arkadaşımıza çalışması için teşekkür ediyorum.

eklentideki dosyayı ındırın

Kablo bağlantımızı yapıp port ayarlarını hallettikten sonra programın sol üst köşesindeki "Kontrol Birimi" kısmından "023(17) Gösterge Paneli"ni seçiyoruz ve bağlan diyoruz. Bağlantı gerçekleştikten sonra "Kanal Adaptaston" sekmesini tıklıyoruz. Burada sol taraftan kanal kısmını 04 yapıyoruz. Bu işlemi yaptıktan sonra sağda mevcut değer ve yeni değer kısmına geçiyoruz. Burada yeni değer kısmına

Almanca için 1
    İngilizce için 2(UK)
    Fransızca için 3
    İtalyanca için 4
    İspanyolca için 5
    İnglizce için 6(USA)

yazarak onaylıyoruz. İşlem tamamdır. Dil değişimini anlayabilmek için bagajı açın. Uyarı istediğiniz dilde ise sizde başardınız demektir. Herkese kolay gelsin.

Paylaş

Diğer konular :

Attached Files
    ©Copyright modpark & Since 2006
    █║▌│ █║▌ ║││█║█║