Peugeot Türkiye, Türkiye makyaj modeli 301 bir başlangıç fiyatı açıkladı.
İsim:  makyajli-peugeot-301-fiyati-belli-oldu.jpg
Büyüklük:  44.3 KB (Kilobyte)

Özellikle marka ile B-segmenti sedan Peugeot 301 kompakt sedan temyiz için uluslararası piyasalarda statü sembolü arayan müşteriler için geliştirilmiş. 2012 393.042 sattı beri lanse eden Peugeot 301. Sınıfın en iyi değerleri satış sunan bu dinamik ve çekici tasarım gibi nitelikleri temel özelliği olan, geniş oturma alanı, geniş Bagaj, Peugeot marka başarısı soru. Sürücü ve beraberindeki yolcular 506 (VDA 210 dm3) 320 litrelik büyük ve ferah bir yaşam alanı keyfini çıkarırken beş hantal Bagaj yükleme ihtiyacı bölgesinde aile sunuyor.

B segment sedan özellikleri ve müşteriler Peugeot 301 bugüne kadar artık aynı tasarım dilini birleştiren yeni Peugeot model sayısını artırmak için sağlayan yeni teknoloji ile. Kalp, farlar ve dinamik ve çekici bir görünüm ile markanın imzası kalitesi sunarken titizlikle değişiklikleri ile uygulanan yeni Peugeot 301 ile aynı seviyede Vücut radyatör ızgarası ve dik gündüz farları teknoloji bünyesinde ortaya AÇTI.

Teknolojik gelişme iç devam. 7-inç dokunmatik ekran söz konusu teknolojik değişimin en önemli yansıması. Kapasitif teknoloji sayesinde, hassas ve hızlı çalışan birim arka görüş kamerası TomTom navigasyon sistemi 3D görüntünün bir harita gösterir. Otomatik Android®, Apple Carplay ayna ekran özelliği destekli, bu sınıfta nadir görülen bir özellik olarak öne çıkıyor dokunmatik ekranı kullanabilmek için akıllı telefon uygulamaları sunan.

Dinamik şasi, modern motorlar, 301 yeni Peugeot yararlanmak gelişmiş teknoloji ile desteklenir. Model marka 3 dünyada 1 milyon üstünde birimleri-301 yeni Peugeot silindir PureTech motorlar kullanılmaya devam etmektedir. 1.6 92 HP HDİ dizel motor, aynı potada konfor, yakıt ekonomisi, sürüş erir.

Türkiye'de 58.900 TL'DEN başlayan fiyatlarla başlatan PSA Vigo İspanya 301 yeni Peugeot yararlanan grubun en gelişmiş üretim standartlarında üretilen bitki ve.