Cam filminin mucidi 3M'in 4 farklı seçenekle sunduğu 3M Araç Cam Filmleri aracınızın güneş ışınlarından korunmasını ve güvenliğini sağlar.
Değişik koyuluk seçenekleri bulunan CS Serisi ve FX Serisi 3M Güneş Kontrol Filmleri, uzun yıllar solmadan rengini korur ve aracınızın güzel görünümüne katkıda bulunur.
Yeni ürün 3M Crystalline Cam Filmi, şeffaf yapısına rağmen sizi ve aracınızdakılerı uv ışınlarından %99.9 ve İR ışınlarından %97 oranında korur. Aracınızın iç aksamı ve döşemeleri güneşten etkilenmez, renkleri solmaz ve çatlamazken, siz çevreyi gerçek renkleriyle görebilirsiniz. Güneş ısısının aracınıza girmesini önleyen özellikleriyle, klimadan tasarruf etmenizi sağlayan 3M Crystalline Cam Filmi'ni diğer filmlerden farklı olarak aracınızın ön camına da uygulayabilirsiniz.
3M Cam Güvenlik Filmi ise aracınızın camı kırılsa dahi parçalanmasını engeller, sizi hırsızlıklara karşı güvenceye alır ve UV ışınlarını %99 oranında geri yansıtır.
1966da ilk cam filmi patentini alan ve cam filmi polyesterini kendi üreten tek firma olan 3M'in yüksek teknoloji ürünü Araç Cam Filmleri, uzman 3M ekiplerince aracınıza uygulanır.